fbpx

Instagram po rritet me shpejtësi marramendëse – tani ka 700 milionë përdorues

Rrjeti social Instagram tani ka arritur të ketë 700 milionë përdorues.
Këtë e ka bërë të ditur pronari i Facebook dhe i Instagramit Mark Zuckerberg, nëpërmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social.

Ai ka shkruar: “Urime Kevin (shefi i Instagram) dhe të gjithë ekipit arritjen e 700 milionë përdoruesve! Progres fantastik në shumë fronte”

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button