fbpx

Rrahje në Bit Pazar

Një grup rreth 20 personash, që sipas portalit 24 vesti, thuhet se janë shqiptarë sonte rreth orës 19 në afërsi të Bit Pazarit kanë sulmuar një 16 vjeçar dhe disa shokë të tij që mendohet të jenë maqedonas por as kjo e fundit nuk është konfirmuar. Të sulmuarit kanë marrë lëndime trupore ndërsa polica është në kërkim të autorëve. Presim konfirmim nga policia, e cila për hir të së vërtetës tenton ta fsheh realitetin. 

Lajme të ngjashme

Back to top button