fbpx

Rita Ora bëhet pjesë e skandalit të çiftit të njohur

Ish- pjestarja e grupit Spice Girls, para pak javësh kërkoi divorcin bashkëshorti i saj, pasi sipas saj ai e dhunonte dhe i kërkonte shpesh herë të kryenin marrëdhënie seksuale treshe, duke përfshirë edhe dadon e fëmijës së tyre, shkruan Bordo.al.

Por sipas mediave të huaja së fundmi kanë dalë fakte të reja, ku sipas dados ka qenë këngëtarja Mel B ajo që i ka karkuar asaj të bënin seks treshe me bashkëshortin e saj. Dailymail shkruan se pjesë e këtij skandali është bërë edhe këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora e cila ka marrë një ftesë nga ish-çifti Mel B dhe Stephen Belafonte, për t’u bërë pjesë e dëshirave të tyre seksuale. Sipas burimeve të afërta me Rita Orën, këngëtarja i ka refuzuar në mënyrë të sjeshme këto ftesa të çuditshme dhe ka shkëputur marrëdhënien me çiftin.

mel b

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button