fbpx

Konfirmohet skuadra e Donnarummas për sezonin e ri

Gigio Donnarumma dëshiron të mbetet te Milani, shkruan Lajmi.net, transmeton Portalb.mk.
Lajmi konfirmohet nga zyrtari i Milanit, Massimiliano Maribelli, për “Sky Sport”.

“Gjatë javës së kaluar kemi diskutuar me agjentët e Donnarummas, gjë që është normale. Ne kemi biseduar edhe me Gigion, i cili ka shprehur një dëshirë të madhe për të qëndruar te Milani”, deklaroi Donnarumma.

“Ai është shumë i lumtur këtu dhe tani shpresoj që të gjejmë një marrëveshje”, shtoi ai.

Të interesuar për Donnarumman janë Real Madrid, Manchester United, Manchester City dhe Juventus.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button