fbpx

Nora nuk “o njisoj”

Këngëtarja e cila njihet për ndryshimet dhe eksperimentet e shumta në dukjen e saj, Nora Istrefi sërish ka freskuar pamjen. Ajo ka ndryshuar stilin e flokëve duke i bërë nga të hapur në ngjyrë kafe të mbyllur.

Me një pamje joshëse dhe trup seksi, Nora jo më kot cilësohet si femra më ”hot” e skenës.

Nora në rrjetin social Instagram ka postuar këtë fotografi me mbishkrimin ”#Fresh #haircut #DrenM”.

Lajme të ngjashme

Back to top button