fbpx

EKSKLUZIVE: Drejtori Policisë Artan Didi duke vrarë dy qytetarë të pafajshëm (VIDEO)

Kjo video provon vrasjen e dy qytetarëve të pafajshëm. Drejtori i përgjithshëm i Policisë Shtetit Artan Didi ka vrarë me kallashnikov dy qytetarë të pafajshëm pasagjerë në një autobus i cili është marr peng. Artan Didi nuk vrau peng marrësin por vrau me breshëri automatiku dy pasagjer.

Vrasja është filmuar nga një kamera dhe dhe television grek dhe vjen ekskluzivisht për redaksinë e opozita.com.  Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri sot mban në krah të tij një vrasës I cili duhet ti dorëzohet drejtësisë. 

Redaksia iu fton të shikoni me vëmendje videon dhe  në fillim të regjistrimit do të vini re Artan Didin sot drejtor i Përgjithshëm i policisë i cili afrohet me kallashnikov tek dera e autobuzit dhe pa parë asgjë fut kallashnikovin në derën e autobuzit dhe vret pasagjerët e pafajshëm. Kjo provë ende nuk është marr në shqyrtim nga Komisioni hetimor për policinë i cili drejtohet nga Arben Ristani.

Pas publikimit të kësaj video redaksia është e gatshme të dorzoj këtë provë e cila mundëson arrestimin e Artan Didit. /opozita.com/

Lajme të ngjashme

Back to top button