fbpx

Imer Selmani është me Ali Ahmetin (VIDEO)

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti në tubimin e djeshëm në Saraj në fjalimin e tij përveç anëtarëve të partisë përshëndetje të veçantë ka dërguar edhe te ish lideri i Demokracisë së Re Imer Selmani, ish funksionar i lartë i PDSH-së, ish zv/kryeministër, ish ministër i shëndetësisë dhe ish kandidat për president të Maqedonisë.

Selmani ka ndihmuar në masë të madhe bojkotin në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale që e prezantoi partia e Ahmetit.

Lajme të ngjashme

Back to top button