fbpx

Penelope Cruz në rolin e vajzës Bond!

Ylli i Hollivudit, Penelope Cruz mësohet se është në bisedime për të luajtur vajzën Bond në filmin e ardhshëm mbi agjentin sekret 007.

Producentët e filmit janë duke llogaritur në aktoren spanjolle për të luajtur krahas Daniel Craig në projektin e fundit të franshizës së filmave mbi spiunin e famshëm.

Lajmi vjen nga disa dokumente të zbuluara të studios Sony Pictures, e cila është siguruar nga disa tabloide britanike. Lista raportohet se përfshinte edhe Cruz si pjesë të aktorëve për filmin e ardhshëm.

“Bosët e Bondit e kanë përcjellë atë që kur Daniel u bë 007 në vitin 2006. Por orari dhe shtatzënia e saj bënë që ajo kurrë të mos materializohet. Në këtë fazë, askush te Sony nuk do ta konfirmojë këtë”, ka thënë burimi për The Sun. 

Lajme të ngjashme

Back to top button