fbpx

Fundet trend të kësaj vere do të mund t’i gjeni në dollapet e mamave ose gjysheve tuaja

Që moda dhe stili i veshjes riciklohet herë pas here kjo tashmë është e ditur. Stilistët e markave më të njohura kanë sugjeruar modelet e fundeve që do të bëhen pjesë e garderobës tuaj këtë verë dhe nëse i hidhni një sy galerisë së fotove me modelet që sugjerohen këtë sezon, do të shihni se disa prej tyre janë të ngjashme me fundet e mamave apo gjysheve tona.

Ngjyra, printe, lule të vogla, prerje kove, apo palat janë disa prej elementëve që kanë fundet e kësaj vere. Për më shumë shfletoni galerinë.

roksanda-gonna-fiori-seta-800x599 Schermata-2017-04-12-alle-18.24-800x599 stella-mccartney-gonna-leggera-800x599 tory-burch-gonna-lunga-800x599

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button