fbpx

Adelina Ismaili bëhet nënë, bashkëshorti i saj publikon foton e parë me fëmijën (FOTO)

Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi përmes një fotografie të hedhur në llogarinë e tij në Facebook, shkruan lajmi.net

Në foto shihet dora e tij, dora e Adelinës dhe dora e fëmijës që është i gjinisë mashkull.

Gjinia është kuptuar nga komentet uruese të miqve të tij në Facebook që e uronin për lindjen e djalit.

adelina-bebi

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button