fbpx

Mot i ngrohtë dhe me diell

Moti sot parashikohet të jetë i ngrohtë kryesisht me diell dhe me vranësira mesatare, me ç’rast pritet të fryjë një erë e lehtë.

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 2 deri në 7, kurse ajo e ditës prej 16 deri në 23 gradë Celsius.

Mot i ngjashëm do të mbajë edhe në Shkup, ku temperature minimale do të jetë 4 dhe ajo maksimale 20.

Lajme të ngjashme

Back to top button