fbpx

Barcelona – Juventus, zbulohen formacionet e ndeshjes së madhe (FOTO)

Barcelona dhe Juventus takohen të mërkurën mbrëma në ndeshjen e kthimit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button