fbpx

Era Istrefi mahnit me performancën në Coachella (VIDEO)

Këngëtarja Era Istrefi ka kënduar në njërin prej festivaleve më të njohura në botë, Coachella.

Era zgjoi kureshtjen e shumë fansave të cilët duken mjaft entuziastë gjatë këngës së Erës.

Ajo ishte veshur me një rrjetë dhe një xhaketë xhins dhe performoi mjaft mirë këngën “Redrum”.

Të pranishme në festival kanë qenë edhe Dua Lipa, Rita Ora e Bebe Rexha.

Gjithashtu Era do të jetë e ftuar në emisionin më të ndjekur në SHBA “Jimmy Kimmel Show” pas dy muajsh.

Last night was lit ?s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button