fbpx

VMRO: Fitoi Ivanov

Vllatko Gjorçev në press konferencën e VMRO-DPMNE-së deklaroi se në shumë komuna të Maqedonisë Ivanov është fitues.

“Ky numër që e kemi tregon fitore të bindshme të Gjorgje Ivanovit në këto zgjedhje presidenciale dhe pritet që ky numër të rite”, tha Gjorgjiev.

Lajme të ngjashme

Back to top button