fbpx

PDSH: 70 mijë vota për Halimin

PDSH mbajti presin e parë pas mbylljes së vendvotimeve në Tetovë dhe thanë që sipas rezultateve paraprake, kandidati i tyre, Iljaz Halimi ka marrë rreth 70 mijë vota.

Nga PDSH akuzuan BDI-në se ka frikësuar dhe ka bërë presion ndaj votuesve mos dalin në votime.

Lajme të ngjashme

Back to top button