fbpx

Ermira Mehmeti dhe Dardhishta bënë qejf në Çarshi

Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti, Shkodrane Dardhishta dhe një grup aktivistesh dhe qytetarësh bash kanë pirë kafe në Çarshinë e Vjetër të Shkupit në ditën e votimit.

“Në 12:00 takohemi tek Çarshia jonë! Një ditë e diel, pa rendësi të veçantë – ia vlen ta kalojmë me ata që i duam dhe ashtu si duam – me muzikë, buzëqeshje dhe njerëz të mirë!”, shkruna Ermira Mehmeti në rrjetin social Facebook.
 

Lajme të ngjashme

Back to top button