fbpx

Borë në Kodrën e Diellit (FOTO)

Në rrjetet sociale janë ndarë fotografi në të cilat shihet se ka borë në Kodrën e Diellit, njofton Portalb.mk.

Qendra e skijimit është nën dëborë, ndërkaq sipas paralajmërimet e DHPM-së, nga e mërkura dhe natën e së enjtes, na pret një valë e re e të ftohtit, e cila do të jetë e shoqëruar me frymë të fuqishme dhe dëborë në vendet male, veçmas në veri të Maqedonisë. Borë sot ka pasur edhe në Mavrovë.

Kodra e Diellit
Kodra e Diellit

Kodra e Diellit

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button