fbpx

Thaçi: Kur nuk voton BDI nuk ka tensione

Menduh Thaçi është shprehur sot i bindur se zgjedhjet presidenciale do të kalojnë dhe do të përfundojnë siç duhet, ndërsa kandidati i tyre do të arrijë rezultat të mirë. 

“Pas 12 vitesh nuk ka asnjë lloj tensioni. Siç duhet BDI-ja nuk merr pjesë në zgjedhje dhe nuk ka tensione. Pak problematike është gjendja tek shqiptarët dhe te kandidati ynë i PDSH-së për president sepse vota jonë është publike ndërsa nuk respektohet fshehtësia e votimit siç kam informacion në Zajaz, Kërçovë, Shipkovicë dhe në vende të tjera”, deklaroi Thaçi.

Lajme të ngjashme

Back to top button