fbpx

Beyonce dridhet në skenë (Foto-Video)

Superylli amerikan, Beyonce, ka befasuar me paraqitjen e saj në skenën e festivalit Coachella.

Ylli amerikan, që di të shkëlqejë me paraqitjet e saj skenike, ka tregur edhe një herë aftësitë e saj, duke ngjitur në skenën e një prej festivaleve më të mëdha në botë që mbahet në Kaliforni, transmeton Telegrafi.

Kjo nuk ndodhi rastësisht, pasi që motra e Beyonces, Solange Knowles, performoi në skenën e festivalit dhe motra e madhe iu bashkua asaj për disa lëvizje koreografike.

“Losing You” ishte kënga që u përformua në skenë, teksa motrat kanë përvojë edhe më herët nga grupi që kanë qenë bashk, “Destiny’s Child”.

https://i2.wp.com/www.sot.com.al/sites/default/files/styles/large/public/galeri/beyoncejaaa.jpg?resize=594%2C384

https://i0.wp.com/www.sot.com.al/sites/default/files/styles/large/public/galeri/beyonce-skene.jpg?resize=597%2C387

Lajme të ngjashme

Back to top button