fbpx

“Kiss Kiss” kënga më e re nga Ardian Bujupi (VIDEO)

 

Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor i cili dedikohet për tregun evropian.

Kënga e re titulllohet “Kiss Kiss” dhe është një përpunim i këngës së njohur Kiss Kiss të këngëtarit turk Tarkan.

Një këngë ritmike kjo që vjen në bashkëpunim me DJ R’AN, Mohombi dhe Big Ali.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button