fbpx

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do ët fryj erë e lehtë nga drejtimi i veriut.

Temperaturat e ditës do të sillen nga 15 deri në 22 gardë.

Në shkup dhe rrethinë do të jetë kohë e njëjtë me temperatura që do të arrinë deri ën 20 gardë.

Lajme të ngjashme

Back to top button