fbpx

Aksident në Zajaz, humb jetën një grua

Rreth orës 9 në magjistralen Kërçov-Gostivar në fshatin Zajaz ka ndodhur një aksident trafiku ku makina “reno laguna” me targa të Shkupit e drejtuar nga B.P ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Në aksident në vendin e ngjarjes ka vdekur bashkudhëtarja M.S 80 vjeçare nga Shkupi, ndërsa dy persona të tjerë janë lënduar.

Lajme të ngjashme

Back to top button