fbpx

Tubimi i BDI-së në Strugë, Ahmeti ndërpret fjalën në respekt të ezanit

Në tubimin e sotëm që u mbajt në Strugë, Ali Ahmeti ka ndërprerë fjalimin në respekt të thirrjes së ezanit.

Ahmeti po mbante fjalën e tij përpara të tubuarve struganë, ku fliste mbi idetë dhe mbi platformën e Bashkimit Demokratik për Integrim.

Me të thirrur ezani, Ahmeti kërkoi falje se do të ndërpriste fjalën. Mijëra qytetarë u zhytën në heshtje.

Lajme të ngjashme

Back to top button