Horoskopi ditor, e hënë 2 dhjetor 2019

Dashi

Asnjë planet nuk do ndikoje drejtpërdrejt sot ne jetën tuaj ne çift. Ata qe kane kaluar një periudhe te vështirë do mundohen me sa te mundin te rivendosin ekuilibrin. Te tjerët do jene një dite normale. Beqaret do e dine mire çfarë te bëjnë për ta joshur personin qe pëlqejnë. Do jene me fat. Ne planin financiar duhet pasur pak durim qe gjendja te stabilizohet.

Demi

Bashkëpunimi do forcohet edhe me tepër gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do ja kaloni për mrekulli me partnerin dhe nuk do doni te shkëputeni prej tij për asnjë moment. Beqaret do jene shume te qarte për atë qe duan te bëjnë ne jetën e tyre dhe do marrin vendime me rëndësi. Financat nuk do jene aq te mira sa për te dhënë para hua.

Binjaket

Nëse tregoheni shume autoritare sot ne dashuri do keni debate te forta me partnerin. Nuk duhet ne asnjë mënyrë te ushtroni presin dhe te kërkoni te dale e juaja. Beqaret do kenë takime pa fund, por mundësitë do jene vetëm për aventura kalimtare. Financat do përmirësohen fale një shume te ardhurash qe do merrni nga një i afërm.

Gaforrja

Edhe ju duhet te bëni kujdes me sjelljen gjate kësaj dite. Partneri nuk do jete ne humorin e duhur për te duruar kritikat apo fjalët tuaja te pamenduara. Beqaret do jene gati te bëjnë edhe ndonjë sakrifice te vogël vetëm për ta bere për vete dike qe pëlqejnë prej kohesh. Ne planin financiar do jeni mjaft te organizuar dhe nuk do keni asnjë vështirësi.

Luani

Do merreni vesh mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do ece ne rrugën e duhur. Disa mund te mendojnë edhe për ndonjë bashkëjetesë se shpejti. Beqaret do ëndërrojnë shume dhe do zhgënjehen paksa nga realiteti i hidhur. Neptuni do jete planeti me i favorshëm për te ardhurat. Priten goxha përmirësime kështu qe mund te shpenzoni edhe me tepër.

Virgjeresha

Priten goxha vështirësi sot ne jetën tuaj ne çift. Asgjë nuk do ece si e kishit menduar sepse partneri nuk do toleroje aspak. Beqaret nuk duhet te fillojnë një lidhje sa për te mos qëndruar vetëm sepse do vuajnë me vone dhe do pendohen. Financat do kenë disa luhatje te vogla, megjithatë do iu dalin paratë sa për te kryer shpenzimet me te domosdoshme.

Peshorja

Për shkak te ndikimit shume te madh te Saturnit, jeta juaj ne çift mund te ketë probleme. Do jeni kokëfortë dhe nuk do pranoni te bashkëpunoni me atë qe keni ne krah. Beqaret do vazhdojnë ene te kërkojnë princin e kaltër. Disa do jene me fat e disa te tjerë do mbeten akoma vete. Situata financiare do jete e kënaqshme. Nuk pritet asnjë vështirësi.

Akrepi

Dite romantike dhe e mbushur me momente pasionante kjo e sotmja. Do merrni edhe dhurata te zgjedhura me shume kujdes nga partneri juaj. Beqaret nuk duhet te joshin personat qe kane tashme një lidhje sepse do lëndojnë persona te tjerë dhe me vone edhe veten. Ne planin financiar fatkeqësisht do përballeni me probleme serioze.

Shigjetari

Reflektoni njëqind here sot para se te merrni vendime ne jetën tuaj ne çift sepse behet fjale për te ardhmen tuaj. Nëse gaboni sot do vuani edhe nesër. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë gjë te jashtëzakonshme. Ne planin financiar do keni mbështetjen e familjareve te cilët nuk do iu lënë asnjë çast te keni vështirësi dhe te mërziteni.

Bricjapi

Ju ndodh shpesh te mbyllni sytë para problemeve ne çift ne mënyrë qe te mos e prishni marrëdhënien me partnerin, mirëpo sot gjerat do jene shume ndryshe. Nuk do toleroni, por do mundoheni njëherë e mire te sqaroni gjithçka ne moment. Beqaret do takojnë persona shume interesante dhe inteligjente. Ne planin financiar tregohuni vigjilente.

Ujori

Gjate kësaj dite te dashuruarit do shkojnë ne qiell te shtate. Gjithçka do jete si një ëndërr për ta dhe emocionet do jene te fuqishme. Beqaret duhet te tregohen te matur me personat e do takojnë. Edhe pse mund t’iu pëlqejnë tej mase nuk duhet menjëherë te hidhen ne sulm. Ne planin financiar duhet te reflektoni mire para se te kryeni shpenzime sepse gjendja nuk do jete e mire.

Peshqit

Jeta ne çift do lere shume për te dëshiruar gjate kësaj dite kështu qe gjate gjithë kohës ju do mundoheni sesi ta ndreqni. me pak durim dhe tolerance ndaj partnerit do arrini ta përmirësoni situatën. Beqaret do e kenë vete ne dore te ardhmen. Po përfituan nga takimet do i japin me shume mundësi vetes. Ne planin financiar pamaturia mund t’iu kushtoje shtrenjte.

Lajme të ngjashme

Back to top button