fbpx

Tetovë, studenti 21 vjeçar bie nga ndërtesa

Studenti nga Bujanoci, 21 vjeçari F.A për arsye të panjohura ka rënë nga ndërtesa ku jeton.

Sipas policisë së Tetovës, të ejnten rreth orës 19 në rrugën e Ilindenit në Tetovë, i riu 21 vjeçar F.A nga Bujanoci, student i USHT-së, bie nga ndërtesa ku banon.

Arsyet kësaj ngjarje ende nuk bëhen të ditur pasi hetimet reth këtij incidenti po vazhdojnë. Ai është dërguar me urgjencë nga Spitalin Klinik të Tetovës, dhe pas lëndimeve serioze që ai i kishte në kokë dhe në trup është transferuar në Klinikat e Shkupit.

Ekipet e policisë po bëjnë hetimin e ngjargjes dhe zbardhjen e plotë të tij.

Lajme të ngjashme

Back to top button