fbpx

Morena edhe me një këngë të re

Modelja e cila erdhi në tregun muzikor me këngën e parë në bashkëpunim me Bleron, ka filluar punën që të realizojë edhe këngën e dytë.

Taraku për Tribuna, duke pohuar se ëndërr e saj ka qenë dhe mbetet kënga, ka treguar se tashmë po punon në projektin e dytë muzikor.

“Nuk po merrem më intensivisht me modelim, për shkak se po ju kthehem ëndrrës sime muzikës. Tani do të lansoj projektin tim të dytë, e që do të jetë një këngë nga Florent Boshnjaku. Besoj që do t’i pëlqej publikut ky projekt”, ka thë ajo.

Të shohim nëse rruga e saj drejt ëndërrës së saj muzikës do të jetë e suksesshme, ku sigurisht një ndihmë të madhe do i jap edhe pamja seksi e bukuroshes./10minuta

Lajme të ngjashme

Back to top button