fbpx

Hidhet shorti për gjysmë finalistët, Real Madrid-Bayer Munchen dhe Atletiko Madrid- Chelsi

Shorti i hedhur sot, ka përcaktuar përballjet e skuadrave  në gjysmë finale të kampion ligës evropiane.

Nikoqir të ndeshjeve të para do të jenë, Real Madrid e cila në fushën e saj do të pres skuadrën e Bayer Munchenit dhe Atletiko Madrid do të pres skuadrën e Murinjos, Chelsin.

Lajme të ngjashme

Back to top button