fbpx

Të japësh lajmet kur bie tërmet…

Një tërmet 5.2 ballë tronditi sot kryeqytetin e Shqipërisë, Durrësin dhe disa qytete të tjera të vendit. Ndërkohë që shumë njerëz mund të kenë qenë në shtëpi si ditë fundjave, apo në rrugë, Drini Zeqo ishte në krye të detyrës, shkruan Durreslajm.al.

Ai ka treguar menjëherë në rrjete sociale emocionet e forta që përjetoi, duke dhënë lajmet nën lëkundje. Kjo nuk i kishte ndodhur kurrë më parë.

“Edhe lajmet me tërmet nuk i kishim dhënë… për t’u mbajtur mend”, shkroi gazetari.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button