fbpx

Dhunë familjare në Prilep

Një banore 41 vjeçare e Prilepit mbrëmë në Stacionin Policor – Prilep ka denoncuar se rreth orës 17 në shtëpinë familjare biri i saj ka filluar zënkë verbale dhe e ka sulmuar fizikisht.

Siç kumtoi policia sot në MPB, gruaja ka denoncuar se i biri e ka qëlluar me duar nëpër trup dhe i ka shkaktuar lëndime.

Në tentim që t’i qetësojë nënë e bir, është përzier gjyshja, por edhe ajo është sulmuar fizikisht. Nipi i ka sjkaktuar lëndime trupore.

Po ndërmerren masa për zbradhjen e rastit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close