fbpx

Mot i i ndryshueshëm

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë kryesisht me vranësira dhe i freskët, vendevende do të ketë periudha të shkurta me diell si dhe reshje të shkurta të shiut, ndërsa maleve të borës.

Temperaturat pritet të sillen -2 deri më 4 gradë, ndërsa ajo e pasdites prej 6 deri më 14 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm ndërsa temperatura do të sillet prej 1 deri më 10 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button