fbpx

Kjo është familja e këngëtares Shyhrete Behluli

Në këtë foto mund të shikoni familjen e këngëtares së madhe shqiptare, që përbëhet nga bashkëshorti, tri vajzat dhe dy djemtë. Disa prej tyre tashmë janë të martuar.

Ajo ka dekada që është në skenën muzikore dhe nga pamja e zëri, nuk e ka ndërmend të lëshojë rrugë. Kjo është këngëtarja e muzikës popullore e folklorike, Shyhrete Behluli.

Me gjithë angazhimet e saj në këtë profesion, ajo megjithatë ka arritur të krijojë një familje për t’u pasuri zili.

Në këtë foto mund të shikoni familjen e këngëtares së madhe shqiptare, që përbëhet nga bashkëshorti, tri vajzat dhe dy djemtë. Disa prej tyre tashmë janë të martuar.

Përndryshe,ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë një këngë me që për temë do të ketë diçka mjaft interesante./ GazetaExpress

Lajme të ngjashme

Back to top button