fbpx

Portalb transmeton drejtëpërsëdrejti debatin presidencial

Sonte në ora 20:20 Portalb do të transmetojë drejtëpërsëdrejti debatin presidencial mes kandidatëve për president të Maqedonisë. Kyçuni në Portalb dhe ndiqeni atë.
Forumi arsimor i të rinjve në bashkëpunim me Institutin nacional demokratik IND dhe Fondacioni Metamorfozis organizojnë shikim shoqëror dhe komentim të debatit ndërmjet kandidatëve për President në Republikën e Maqedonisë në 7 vende të shtetit.

Diskutimi do të zhvillohet edhe në Facebook dhe Twitter me hashtag #debatmk  dhe #????????
 /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button