fbpx

Ivanka Trump me veshje 5 mijë dollarësh (FOTO)

Ivanka Trump përballoi temperaturat e ulëta në Washington me një stil pranveror.

35-vjeçarja kishte të veshur një këmishë të bardhë me mëngë të gjata, fort e përshtatshme për fotografët që po qëndronin para shtëpisë së saj.

Këmisha e saj e kreatorit Oscar de la Renta ka kushtuar 2,890 dollarë, ndërsa fundi i saj kushtoi 2,070 dollarë, nga po i njëjti kreator.

Derisa nuk kursen paratë për veshje, Ivanka këmishën dhe fundin e kombinoi me një çantë dore ngjyrë rozë.

Përveç Oscar de la Renta, ajo ka përdorur edhe veshjet e Altazurra, Carolina Herrera dhe Roland Mouret.

auto_3EF860C100000578-4383314-image-m-26_14914064314231491464508

auto_3EF85E8F00000578-4383314-Doily_The_mother_of_three_wore_her_hair_up_to_show_off_a_pair_of-m-48_14914087457511491464507

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button