fbpx

Aksion policor në Hasanbeg të Shkupit

Në Hasanbeg mbrëmë është zhvilluar një aksion i madh policor me ç ‘rast janë bastisur dhe kontrolluar më shumë shtëpi, ndërsa vetëm në një rast janë gjetur 13 kg marihuanë.

Policia zyrtarisht e konfirmon rastin pa treguar detaje të cilat i paralajmëron më vonë gjatë ditës.

Lajme të ngjashme

Back to top button