fbpx

Mot i ngrohtë me temperatura deri 27 gradë

Sot do të mbretërojë mot kryesisht me  diell dhe i ngrohtë.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 19 deri 27 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 24 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button