fbpx

Një dalje e Ritës në Los Angeles

Këngëtarja Rita Ora është në përgatitje të këngës së saj të re “I Will Never Let You Doën”, por derisa ajo të lansohet këngëtarja ka pak pushim dhe për këtë është duke shijuar rrezet e Los Angeles.

Por, me sa duket kjo dalje nuk i ka shpëtuar nga sytë paparazzëve të medieve amerikane.

Lajme të ngjashme

Back to top button