fbpx

Vesa Luma kopjon Dafina Zeqirin

Këngëtarja simpatike, Vesa Luma, duket se pëlqen look-un e koleges së saj, Dafina Zeqiri.

E pëlqen aq shumë sa që ka vendosur që flokët t’i ketë të ngjashme si të Duffyt.

Ndryshe, Vesa e cila jeton dhe vepron në Tirna, ka postuar një foto selfie në Instagram, ku dhe duket për mrekulli.

Lajme të ngjashme

Back to top button