fbpx

Kandidatja për Miss Zvicra: Jam nga Kosova

Bukuroshja shqiptare, Donika Krasniqi, është kandidate finaliste në ‘Miss Zvicra 2014’ dhe e vetmja kandidate që e ka konfirmuar prejardhjen e saj nga Kosova.

19-vjeçarja jeton me familjen e saj në kantonin e Neuenburgut (në frëngjisht Neuchatel) dhe është në garë për më të bukurën e Zvicrës, transmeton Telegrafi.

Në përshkrimin për të thuhet se Donika nuk ka të dashur dhe se i pëlqen pikturimi, fotografimi dhe teatri.

Puthjen e parë të vërtetë e ka dhënë si 18 vjeçe, kurse i pëlqen aktorja hollivudiane Mila Kunis.

Lajme të ngjashme

Back to top button