fbpx

Zjarr në Karadak të Shkupit

Pasdite në Karadak të Shkupit ka shpërthyer një zjarr, i cili ka kapluar sipërfaqe më të mëdha të barit të thatë.

Nga Brigada zjarrfikëse në Shkup informojnë se ekipet janë në terren dhe intervenojnë në shuarjen e zjarrit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button