fbpx

Lopez del publikisht dorë për dore me të dashurin e ri (Foto)

Aktorja dhe këngëtarja e mirënjohur amerikane, Jennifer Lopez tashmë edhe publikisht po del me të dashurin e saj, bejsbollistin Alex Rodriguez.

Ky çift u fotografua tek po shkonin të drekonin në një restaurant të shtrenjtë të Manhattanit, raporton Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Ditë më parë, Rodriguez kishte folur në një emision për lidhjen e tij me J-Lo, dhe madje kishte dhënë edhe detaje mbi ato se çfarë ai di për të.

Ai vazhdoi duke thënë se të dy po kalojnë kohë shumë të mirë.


Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button