fbpx

Aksident i rëndë në afërsi të City Mall

Një aksident i rëndë, ka ndodhur në afërsi të qendrës tregtare ‘City Mall’

Dy makina të markave BMW dhe Audi, janë përplasur sonte në afërsi të qendrës tregtare ‘City Mall’ në Shkup. Siç njofton Skopje info, aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin mes rrugës Nikolla Parapunov dhe bulevardit ‘Ilinden’.

Për momentin nuk ka informata për gjendjen shëndetësore të të aksidentuarve.

Ekipet e ndihmës së shpejti kanë mbërritur në vendngjarje për të dhënë ndihmën e parë. Policia gjithashtu po heton rrethanat e aksindetit.

Lajme të ngjashme

Back to top button