fbpx

Foli Arif Hikmeti si “Ballist” (Video)

Ndeshja Shkëndija – Renova ka përfunduar pa gola, por para ndeshjes për ti dhënë përkahjen e tij ekipit të zemrës, Shkëndijës ishte edhe Xhevdet Jashari, i njohur nga seriali “O sa mirë”, si Arif Hikmeti.

Për më shumë se çka tha ai si tifoz i flakët i Shkëndijës dhe si një anëtar i tifo grupit “Ballsistët”, shikoni videon më poshtë. / Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button