fbpx

Vetmia nganjëherë është…..

“Vetmia nganjëherë është mikesha më e mirë…nuk të flet, nuk të shqetëson, nuk të bën kurrë pyetje, thjesht rri dhe të bën shoqëri”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button