fbpx

Kënaquni me diellin pranveror

Moti sot në Maqedoni do të jetë i vrenjtur me periudha dielli. Do të fryjë erë veri-perëndimore.

Nga fundi i ditës do të krijohen kushte për shi të lehtë, sidomos në vendet lindore të Maqedonisë.
Temperatura do të sillet nga 4 deri më 16 gradë Celsius. 

Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me temperaturë deri më 14 gradë celsius.

Kohë e bukur për të shëtitur dhe për ti shijuar tingujt meksikan. Ditë të mbarë! 

Lajme të ngjashme

Back to top button