fbpx

Tragjedi, nusja vdes në ditën e dasmës

Vajza nga Prishtina vdiq ditën e dasmës së saj, ndërkohë që ishte në muajt e parë te shtatzënisë.

Sigurisht se është dashur të ishte dita më e lumtur e jetës së saj, por e kundërta ndodhi në ditën e dasmës së Donjeta Ahmetit.

24 vjeçarja nga Prishtina, ka pësuar sulm në zemër në ditën e dasmës së saj. Ajo ka ndërruar jetë, tre ditë më pas, pasi tre ditë ishte në koma.

Ngjarja tragjike ka ndodhur më 8 mars, kurse më 13 mars ajo ka dhënë shpirt. Donjeta Ahmeti kishte shkollim superior dhe punonte ne kompaninë IPKO. Për të qenë historia akoma më tragjike, Donjeta ishte shtatëzënë.

Lajme të ngjashme

Back to top button