fbpx

Ja çka sjell super derbi Shkëndija – Renova (VIDEO)

Qyteti i Tetovës të dielën do jetë në qendër të vëmendjes si në Maqedoni poashtu edhe jashtë saj, pasi do të zhvillohet derbi ndeshja e futbollit ndërmjet Shkëndijës dhe Renovës.

Derbi shqiptar siç e konsiderojnë të gjithë nuk ka zgjuar vetëm interesim tek opinioni sportdashës në Maqedoni, por edhe jashtë kufijve, respektivisht në Shqipëri, ku kanali i mirënjohur Supersport këtë ndeshja do ta transmetoj direkt.

Ju sjellim në vazhdim një speciale kushtuar derbit të Tetovës. Speciale e realizuar nga Elvis Rexha. / Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button