fbpx

FOTO/ Befason Bebe Rexha, ja ku e ka vendosur flamurin kuq e zi

Këngëtarja kosovare me famë botërore Bebe Rexha, nuk harron në asnjë moment elementet me motive kombëtare.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj zyrtare në Snapchat në të cilën shihet flamuri kombëtar shqiptar i vendosur në hotelin ku qëndronte ajo dhe bashkëpunëtorët e saj, shkruan Lajmi.net, përcjell Portalb.mk.

Bebe është njëra ndër artistet tona e cila gjithmonë shprehet krenare për prejardhjen shqiptare.

Madje, edhe fansat e saj shumicën e dhuratave që i bëjnë janë bluza, flamuj dhe të tjera gjëra me flamurin kuq e zi.

Image

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close