fbpx

Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi sërish me një bashkëpunim të ri

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Koëdhima ka paralajmëruar bashkpunim me këngëtarin Flori Mumajesi. Besa këtë e bëri të ditur para disa ditëve përmes një postimi, ndërsa që së fundmi ka dhënë një lajm tjetër rreth publikimit të këtij projekti.

Këngëtarja ka bërë me dije që përgaditjet e kësaj kënge tashmë kanë përfunduar dhe se kënga me titull “Kokëfortë” do të publikohet nesër në ora 19:00.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button