fbpx

Kjo vilë është mrekulli arkitekturore, brendësia do t’ju lë pa fjalë (Foto)

Kjo vilë në plazh është cilësuar si një prej më të bukurave në botë.
Ajo gjendet në Algarve të Portugalisë dhe mund të bëhet e juaja për pesë milionë dollarë, shkruan Revista Class, përcjell Portalb.mk.

Tani që ka nisur i nxehti, shijoni këto foto.

 

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button