fbpx

4-vjeçari befason Haradinajn me një dhuratë të veçantë (VIDEO)

Vizita të shumta po pret së fundi Ramush Haradinaj. Lideri i AAK’së po qëndron në Franë ku u ndalua nga autoritetet franceze më 4 janar të këtij viti në bazë të një urdhër-arresti të lëshuar nga Serbia përmes INTERPOL’it.

Së fundi ish-kryeministri i Kosovës ka marrë një dhuratë të veçantë nga një 4 vjeçar. Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet një vogëlush shqiptar nga Zvicra i cili ka vizituar Haradinajn dhe i ka dhuruar një flamur kombëtar.

“Është flamuri jonë’, thotë Haradinaj derisa fotografohet me vogëlushin.


Nje flamur per Haradinajn by GazetaExpresscom

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button